Menu

Załóż swój Shard już teraz!

26 lutego 2020 - O Projekcie
Załóż swój Shard już teraz!

Mimo iż Hexah jest jeszcze w fazie developmentu zachęcamy do nawiązania współpracy z Nami już teraz. Stworzenie własnego świata to nie lada wyzwanie dlatego chcielibyśmy jak najbardziej Wam to ułatwić. Dlatego też jeśli zgłosicie do Nas na discordzie lub przez kontakt na stronie chęć założenia gry i oparcia jej o Hexa, możemy dać Wam przestrzeń do publikacji swoich fabularnych założeń jak i konfrontacji ich z innymi twórcami i graczami, którzy zebrali się już wokół projektu.

Oprócz możliwości publikacji informacji o waszym projekcie na łamach tej strony możemy utworzyć dla was oddzielny dział na forum. Gdzie w większym gronie można omawiać istotne dla projektu zagadnienia.

Jednocześnie udostępniamy łamy naszego discorda, na którym możemy stworzyć dla was odrębną grupę oraz dostępne dla niej prywatne kanały. Oczywiście każdy może posiadać własny serwer discorda, przy czym partycypacja w serwerze Hexah daje możliwość bezpośredniego wpływu na kształt projektu, jak i konfrontację własnych wyobrażeń o grze TGF z możliwościami systemu.

Zapraszamy

Hexah Team