Menu

Witajcie w nowym roku

25 stycznia 2022 - Development
Witajcie w nowym roku

Hexah wpadł trochę w tryb uśpienia ze względu na pandemię i wszystko to co się wokół tego dzieje. Każdy ma swoje sprawy, które często są ważniejsze niż hobbystyczne projekty. Niemniej to wcale nie znaczy, że projekt umarł. Cały czas trwają prace programistyczne, cały czas powstają nowe pomysły. W ostatnim roku udało nam się mimo niesprzyjających wiatrów napisać część panelu admina Shardu, która w dość elastyczny sposób pozwala na stworzenie kilku rzeczy:

Dodatkowo między elementami zachodzą relację i wybór np. rasy, może skutkować możliwością wyboru tylko określonych klas, profesji, pochodzeń. Cokolwiek Wam przyjdzie do głowy.

Prowadzimy też prace nad systemem mechaniki gry, który będzie możliwy do włączenia w opcjach. Obejmuje on między innymi:

W tym roku spróbujemy oddawać Wam w ręce przynajmniej wersję 0.5, która będzie zawierała podstawowe funkcje, które pozwolą prowadzić i grać w sesjach. Kolejne aktualizacje będą rozwijać już istniejące opcje i ewentualnie z waszą pomocą dodawać nowe.

Tymczasem pozdrawiamy ciepło 😉 Do zobaczenia.